Angelika<br />Kieler-Miłoń

Adwokat

Angelika
Kieler-Miłoń

Założycielem Kancelarii jest adwokat Angelika Kieler-Miłoń, będąca członkiem Łódzkiej Izby Adwokackiej. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Następnie odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi i uzyskała wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Łodzi.
Oskar Miłoń

Adwokat

Oskar Miłoń

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi z wynikiem bardzo dobrym, składając w Katedrze Postępowania Karnego, pod opieką promotora prof. Tomasza Grzegorczyka, pracę magisterską pt. "Instytucja dobrowolnego poddania się odpowiedzialności w polskim procesie karnym skarbowym". Następnie odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi i uzyskał wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Łodzi. Jest członkiem Łódzkiej Izby Adwokackiej.
Specjalizuje się w prowadzeniu spraw przeciwko instytucjom z sektora finansowego, w szczególności bankom. Zajmuje się kredytami we frankach szwajcarskich, zarówno w zakresie umów kredytowych indeksowanych jak i denominowanych, umowami aktualnie obowiązującymi oraz umowami spłaconymi, a także wypowiedzianymi. Od wielu lat obsługuje Stowarzyszenie Na Rzecz Obrony Praw Konsumenta i Obywatela Pro Futuris Łódź, zrzeszające osoby pokrzywdzone przez banki i inne instytucje finansowe.
Jest również członkiem organizacji biznesowych i charytatywnych. Pro bono obsługuje Dom Samotnej Matki w Łodzi.
Natalia Chruścicka

Aplikant adwokacki

Natalia Chruścicka

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi. Otrzymała certyfikat z wyróżnieniem w związku z udzielaniem porad prawnych w ramach wolontariatu w Studenckim Punkcie Informacji Prawnej - Klinice Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Uczestniczyła w seminarium magisterskim w Katedrze Prawa Pracy, broniąc w 2017 roku pracę magisterską pt. "Prekariat czyli kryzys zatrudnienia na czas nieokreślony". W tym samym roku rozpoczęła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi.Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i bankowym.
Katarzyna Wach

Praktykant

Katarzyna Wach

Studentka IV roku Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej w Katedrze Postępowania Karnego i Kryminalistyki, co wiąże się z kręgiem jej zainteresowań. Zdobywała doświadczenie uczestnicząc w wolontariacie w ramach Studenckiego Punktu Informacji Prawnej "Klinika Prawa".

Jesteśmy adwokatami, którzy pragną Ci pomóc. Zapewniamy profesjonalną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta, obsługę prawną na każdym etapie sprawy.

Naszym priorytetem jest zabezpieczenie Twoich interesów poprzez poznanie Twojej sytuacji prawnej i życiowej, a także potrzeb, którym wyjdziemy naprzeciw. Zdobyte wykształcenie  oraz doświadczenie, również z zakresu socjologii i psychologii, umacniają nas w przekonaniu, że praca, którą wykonujemy to nie tylko pisanie pism i reprezentacja przed sądami i urzędami, ale przede wszystkim współdziałanie z Klientem, wypracowywanie dla niego nowych rozwiązań i zapewnienie bezpieczeństwa.

Zawsze mamy czas dla naszych Klientów, jasno stawiamy cele i dbamy o należytą komunikację między nami a  Klientami, co przekłada się na jakość obsługi i sukces prawny. W pracy cechuje nas  wytrwałość i dążenie do celu.